כך תמצאו את המשרד הבא שלכם – המדריך המלא

  • קטגוריה:כללי

העסק שלכם נמצא בשלבי גדילה? יש עוד ועוד לקוחות שפונים אליכם ובחרתם להעסיק עובדים נוספים? אם כך, ברור מדוע אתם צריכים למצוא גם משרד להשכרה שיתאים למצב החדש. השאלה היא איך עושים זאת? מה באמת חשוב ומה מבדיל בין משרד שנעים לעבוד בו ובין משרד פחות אטרקטיבי? על כך במאמר שלפניכם.

קווים לדמותו של משרד להשכרה שכל אחד ירצה

אם ננסה להבין מה הופך משרד מסוים למוצלח יותר, אנחנו נראה שיש כמה נתונים חשובים. הראשון הוא הלוקיישן, או בעברית, המיקום. האם אתם רוצים לעבוד במרכז הארץ ולשמוע רעשי מכוניות וצפצופים כל היום? או שאולי אתם מתרכזים טוב יותר מול טבע ירוק? אין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת. לכל אחד יש העדפה אחרת, אך הלוקיישן חשוב מאוד. מעבר לשאלת הריכוז שלך, המיקום של המשרד חשוב גם מבחינות נוספות. למשל, כמה קל יהיה להגיע אליכם לפגישות? והאם תהיה אפשרות למצוא על יד המשרד שלכם חניה?

חפשו משרד להשכרה לפי התקציב החודשי שלכם

אי אפשר לדבר על משרדים להשכרה בתל אביב, או בערים אחרות, ולא לדבר על התקציב. ממש כפי שיש לכם תקציב לשכר דירה, כך צריך להיות לכם תקציב גם עבור משרד להשכרה. ככל שהתקציב יהיה מדויק וברור יותר מראש, החיפוש אחר המשרד המתאים יהיה קצר יותר. לא תצטרכו לראות משרדים יקרים מידי שלא יכולים להתאים לכם, ולכן זה חשוב. כמובן שגודל המשרד ישפיע על העלות החודשית שלו ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון. בנוסף, גם המיקום והתנאים שמציעים לכם ישפיעו על המחיר הסופי שתשלמו בכל חודש.

באיזו אווירה אתם רוצים לעבוד?

עוד נתון חשוב ביותר בבחירת המשרד שלכם, זו האווירה. יש הבדל בין האווירה במשרד של עו"ד ובין האווירה במשרד של אדריכל. בנוסף, האישיות שלכם יכולה להשפיע כמובן על העניין, כי כל אחד מאיתנו עובד טוב יותר בסביבת עבודה שונה. לכן כדאי לתת את הדעת גם על העניין הזה. אומנם בסופו של דבר בכל משרד להשכרה תעבדו, אך לא בכל מקום תיהנו מאווירה נעימה. יש הבדל אפילו בין משרדים שמתאימים לאנשים מבוגרים יוצר לצד משרדים צעירים ודינאמיים. למשל, האם בדקתם את האפשרות של חללי עבודה משותפים? זו אפשרות שעבור רבים מהווה את הבחירה הכי טובה שיש, כך שכדאי גם לכם לבדוק במה מדובר.

כשמדובר במשרד להשכרה אל תסתפקו בתמונות - לכו תראו!

אנחנו חיים בעידן שבו הכול קורה אונליין. לכן זה לא מפתיע שיש גם אנשים שחושבים לשכור משרד רק בהסתמך על תמונות באינטרנט. חשוב לדעת שזה לא מאוד מומלץ. לעיתים רבות המציאות נראית אחרת ולכן, אם תוכלו לגשת ולראות את המשרד המיועד, מה טוב. אין ספק שלבחור משרד זו משימה לא קלה שלוקחת זמן, כך שכדאי שתתחילו כבר עכשיו.