עם תחילת 2018, נראה כי עולם המשרדים והעבודה עובר שינוי מהותי למקום שיתופי בחלל אחד, ועם השינוי הזה מגיעים המון תובנות מעניינות על היתרונות החסרונות של העבודה במרחב עבודה אחד עם מספר חברות. מאחר ואתם עסוקים מאוד ריכזנו עבורכם את עשרת הבלוגים הטובים ביותר מהם ניתן ללמוד על הנושא.

 

Deskmag | The Coworking Magazine

Deskmag | The Coworking Magazine

הוא מגזין אינטרנטי המוקדש לעבודה בחלל משותף, הוא מדבר על אנשים והמרחבים בהם הם עובדים. הוא חוקר את התופעה החדשה הזו ומציע מגוון סקירות על האופן בו מתחמים אלה בנויים, העיצוב שלהם, התפקוד שלהם ואיך ניתן לשפר אותם ולעבוד בהם.

Reddit - CoWorking

Reddit – CoWorking 

רדיט זה אחת מזירות הפורומים הפופולריות ביותר באינטרנט, ויש להם מדור שלם מוקדש לנושא העבודה בחללים משותפים. הפורום כולל המלצות וטיפים בין יזמים על עבודה יעילה במתחם שכזה, עם קהילה שגדלה מדי יום ושילוב של וותיקים וחדשים, הפורום הינו הזדמנות מעולה לשאול כל שאלה או ללמוד משאלותיהם של אחרים.

Coworking India Magazine

זה אולי יפתיע אותכם למצוא בלוג שמתרכז בחללי עבודה משותפים בהודו כאן, אבל חשוב לציין שהודו הינה מעצמה גדלה של הייטק ובמסגרת זה חללי עבודה משותפים. יש בהודו כמות גדולה של מרחבי עבודה ועוד מצטרפים במהרה כולל השקעות ענק של חברות כמו WEWORK בבנגלור – הסיליקון ואדי ההודי. הבלוג דן על מגוון נושאים שרלוונטים לכל העולם ומרתק גם ללמוד דרכו על היזמות ההודית.

allwork space

AllWork

אחד הבלוגים המובילים ברשת לנושא החללי עבודה המשותפים, הבלוג מציע שילוב של חדשות, מחקרים, מאמרים וראיונות עם מגוון האנשים שעובדים בתעשייה והחברות שמאחורי הקלעים. בנוסף יש להם פינה שמוקדשת לאנשים שמאכלסים את המקומות הללו והם מקום נהדר להבין את האתיקה וההתנהגות שמאחורי העבודה בחללי עבודה פתוחים.

Coworking Insights

Coworking Insights

הבלוג נוצר ע"י כתב ידוע מתחום הסטרטפים בשם ראיין צ'אטרון שפיתח עניין מיוחד במתחמי עבודה משותפים והחל לכתוב עת הנושא באדיקות מאז 2015 והפך למוביל דעה בתחום. היום הוא בעצמו חלק מכמה חברות מתחמי עבודה משותפים והוא משתף עם קוראיו מסקנות ולקחים מהתעשייה. אחד הדברים שהופכים את הבלוג למיוחד הוא סטטיסטיקות וביג דאטא שמשתף ראיין עם קוראיו על תחום מתחמי העבודה.

Work From | Magazine - Untethered

Work From | Magazine – Untethered

המקום של נוודים דיגיטלים ופרילנסרים לשתף חוויות והמלצות. הרבה מהקהל הזה עובד במתחמי עבודה משותפים ומתנסה במעבר משרדים לעיתים תכופות. האתר גם מציע המון מתחמי עבודה פנויים ברחבי העולם ומסייע ליזמים להתקשר עם בעלי משרדים ומתחמי עבודה.

Coworkies

Coworkies

קצת שונה מהרשימה פה, אבל מדובר בבלוג שמרכז אירועים משמעותיים שמתרחשים במרחבי עבודה משותפים ברחבי העולם. האתר משמש מעין אינדקס לכל המפגשים המרכזיים של השנה במרחבים שונים ומציע מקום אחד לגלות פה עולם שלם של תוכן והרצאות שמתרחשות במגוון המרחבים הללו.

New Worker Magazine

New Worker Magazine

אתר חדשות שכל כולו נכתב על ידי נוודים דיגיטלים ועובדים במרחבי עבודה משותפיםץ עקב כך כל התוכן מופנה לקהל היעד הזה וחושף מגוון טיפים ורעיונות אנשים שהתנסו במרחבי עבודה משותפים, משרדים להשכרה זמנית, מתחמי COWORKING ומשרדים שיתופיים.

 Coworking Community

Cowork Unite

קהילת Tumbler שכולה סביב מרחבי עבודה משותפים, משרדים משותפים, נוודות דיגיטלית, ועיצוב משרדי סטרטאפ. אחד הדברים שהופכים את הקהילה למוצלחת ביותר היא ההתמקדות באנשים שמרכיבים את הקהילה והחוויות שלהם גם מחוץ למרחב העבודה המשותף או מחוץ למשרד. באתר תוכלו למצוא גם המון תמונות ורעיונות עיצוב לחללי עבודה משותפים וכל מיני טיפים איך להפוך אותם לנעימים יותר.

Craig Baute

Craig Baute

בלוג אישי של קרייג באוט, יזם מרחבי עבודה משותפים שהקים כמה COWORKING OFFICES בארה"ב וכעת מייעץ למרחבי עבודה אחרים וליזמים מאחוריהם. אם אתם חושבים על להקים מרחב עבודה משלכם או מעוניינים ללמוד יותר על ההנהלה מאחורי הקלעים והשיקולים השונים שבהקמת משרד משותף או חללי עבודה משותפים, זה מקום נהדר ללמוד ממנו.

השאר תגובה