הטרנד של מרחבי עבודה משותפים, שכבש בשנים האחרונות את העולם ונחת גם בישראל, הביא לשינוי תפישה וסגנון העבודה של עצמאים, פרילנסרים ויזמים מתחומים שונים. לא עוד עבודה מהבית או השכרת משרדים קטנים בסכומי עתק, אלא חלל עבודה גדול, מעוצב ומאובזר בכל האמצעים הדרושים לניהול סביבת עבודה מוצלחת. אחד היתרונות החשובים, אם לא החשוב מכולם, בעבודה במתחמים המשותפים הוא הקהילתיות, שמאפשרת לפגוש אנשים בעלי מכנה עסקי משותף, לעשות נטוורקינג בזמן אמת וליצור קשרי עבודה, שמסייעים בקידום העסק ובהתפתחות לכיוונים חדשים.

לדברי איל נוה, בעלים ומייסד משותף של MIXER, מיזם חדשני בתחום מרחבי העבודה המשותפים, "יש במתחם העבודה המשותף כל מה שחברה צעירה, פרילאנסר או קבוצה של יזמים צריכים כדי לקדם את העסקים, הרעיונות והמשאלות שלהם. המיזם שלנו, שהוא שונה ממרחבי העבודה המשותפים הפועלים כיום בשוק המקומי, מציע סביבת עבודה מעוצבת ומודרנית, הכוללת משרד חדש עם כתובת בתל אביב, נטוורקינג עם 80 חברות שחולקות חלל מרווח (2300 מ"ר), חדרי ישיבות וחניה צמודה סמוך לתחנת הרכבת". הרעיון להקמת המיזם עלה בעקבות הצורך ההולך וגובר של בעלי עסקים, בעלי מקצועות חופשיים וחברות סטרט-אפ במקום משלהם, שישמש לעבודה ולפגישות עסקיות מבלי שיאלצו לשכור משרדים ולשאת בהוצאות הכרוכות בכך.

המחשבה שהובילה את נוה ושותפיו, עמר גרנית ודרור קציר, להקמת המיזם היתה לאפשר בישראל משהו שאף אחד אחר לא מציע. MIXER משתרע על פני שתי קומות בביתן 2 החדש במרכז הירידים, ומעניק ללקוחות שלושה יתרונות משמעותיים: נגישות, חניה פרטית בתל אביב וקירבה למרכז הכנסים והתערוכות הגדול בישראל. נוה מציין כי מדובר בנגישות יוצאת דופן וחיסכון משמעותי בזמן ההגעה למשרד. "המתחם נמצא במרחק הליכה של 5 דקות בלבד מתחנת הרכבת האוניברסיטה – מרכז הירידים, והמגיעים ברכב פרטי נהנים מירידה מהירה מנתיבי איילון וכניסה ישירה לחניון". גם בעיית החניה הפרטית בתל אביב, שנחשבת למצרך נדיר במחוזותינו, זוכה למענה והלקוחות ואורחיהם נהנים משפע חניה בכל שעות היום.

כל התערוכות והכנסים החשובים בישראל מתקיימים בביתן מספר 2, שהוא הגדול מסוגו במזרח התיכון. מדי שנה מארח הביתן אירועים, כנסים ותערוכות מקומיות ובינלאומיות, שהופכים אותו ללב הפועם של העשייה בארץ ולצומת מרכזית של פעילות עולמית. מיקומו של MIXER במרכז העניינים, מהווה שער לעולם ונקודת השקה בין בעלי חברות, יזמים ומשקיעים לעשייה הגלובלית. מלבד חללי עבודה וחדרי ישיבות מעוצבים בסגנון חם ומזמין, פועל במקום טרקלין עסקים (לאונג') מרוּוח ומפואר, שעונה על הצורך במקום מפגש נוח, נגיש ודיסקרטי, ומאפשר לאנשי עסקים גישה ישירה מהכנסים והתערוכות לפגישות חשובות, אירוח VIP וסגירת עסקאות.

בין לקוחות המתחם נמנים בעלי מקצועות חופשיים, יזמי היי-טק ונדל"ן, בעלי תפקידים בכירים בדרג המדיני והצבאי ואנשי עסקים מכל ענפי המשק. המרקם של חברות, קרנות, פרילאנסרים ויזמים, הופכים את MIXER לסביבת עבודה פונקציונלית, שמציעה גם דוכן לממכר ארוחות קלות, צרכנייה ושירות משלוחים מכל מקום בעיר, לצד מקום מפגש ייחודי לקהילות עסקיות מהארץ ומהעולם. "קחו את היתרונות הללו, עטופים במרחבי דשא ירוקים ובמתחמי עבודה מעוצבים ומאובזרים, יחד עם קהילה הולכת וגדלה של שותפים עסקיים ולקוחות פוטנציאליים, ותקבלו סביבת עבודה דינמית ומאתגרת, שתמיד חלמתם עליה ואין במקומות עבודה סטנדרטיים", מסכם נוה.

הכתבה פורסמה במקור בגלובס, לינק

השאר תגובה